KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937227
nr 1693 7227
Oidentifierad konstnär. Signerad Andersson, vinterkust. Olja på pannå, 41x59 cm, yttermått inklusive ram: 51x70 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:31:19
14/4 19:33:30